Zwiedzania @ Prolog 30. FKŻ

Nic nie zastąpi osobistego doświadczenia przestrzeni – stąd też tak dużą wagę przykładamy do zwiedzań podczas FKŻ. Ale znowu – jak zrobić to, kiedy nie możecie przyjechać na Kazimierz, do Krakowa?

Poszliśmy z naszymi przewodniczkami Anną Kiesell i Kingą Migalską oraz z kamerą w miejsca, które chcielibyśmy Wam pokazać: na żydowski Kraków i do archiwów Muzeum Narodowego w Krakowie. Mamy nadzieję, że te wirtualne wizyty zachęcą Was, żeby już niedługo odwiedzić te miejsca osobiście!

Żydowski Kraków - Anna KIesell (PL) - w jęz. polskim

Świeczniki chanukowe w kolekcji Muzeum Narodowego w Krakowie - Kinga Migalska (PL) - w jęz. polskim

Śladami Żydów w sztuce polskiej XIX wieku - Kinga Migalska (PL) - w jęz. polskim

Zapisz się do newslettera


    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*Wypełnienie tego pola oznacza, że zapisałaś/zapisałeś się na listę odbiorców naszego newsletteru. W ten sposób zgadzasz się na to, byśmy przechowywali Twoje imię i nazwisko oraz adres email. Dzięki temu będziemy mogli informować Cię o tym, co robimy. Przechowujemy je w naszej bazie w bezpieczny sposób, a Ty w każdej chwili możesz zdecydować o zmianie lub usunięciu tych danych.* <!--br--> Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób opiekujemy się Twoimi danymi osobowymi, możesz też kliknąć w ten <a href='https://sway.office.com/sEZ23eFSuszPSWO7' target='_blank'>LINK</a>.

    loader