Warsztaty @ Prolog 30. FKŻ

Warsztaty są dla nas jedną z najważniejszych części każdego FKŻ. To właśnie w trakcie warsztatów możecie osobiście doświadczyć bogactwa i różnorodności kultury żydowskiej. Jak jednakże zorganizować warsztaty w formule online, kiedy nie możecie spotkać się bezpośrednio z instruktorami?

Znaleźliśmy jednakże trzy różne sposoby, aby to było możliwe. Spotkania na Zoomie, cyfrowa instrukcja i opowieść o własnym doświadczeniu to nasze sposoby na to, żebyście mogli własnymi zmysłami poczuć kulturę żydowską.

Pomogli nam w tym Jeff Warschauer (US), Anna Gieracka (PL) oraz Jacek Złoczowski i Małgorzata Łuczyna (PL).

Sholem, velt der gantser - warsztaty śpiewu jidysz z kantorem Jeffem Warschauerem (jęz. angielski)

część 1 - 29 czerwca 2020 roku

część 2 - 1 lipca 2020 roku

część 3 - 3 lipca 2020 roku

TNCBH - historia miejsca - prezentacja Jacka Złoczowskiego i Małgorzaty Łuczyna (PL) - w jęz. polskim

Warsztaty architektoniczne dla dzieci - Anna Gieracka (PL) - w jęz. polskim

Zapisz się do newslettera


    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*Wypełnienie tego pola oznacza, że zapisałaś/zapisałeś się na listę odbiorców naszego newsletteru. W ten sposób zgadzasz się na to, byśmy przechowywali Twoje imię i nazwisko oraz adres email. Dzięki temu będziemy mogli informować Cię o tym, co robimy. Przechowujemy je w naszej bazie w bezpieczny sposób, a Ty w każdej chwili możesz zdecydować o zmianie lub usunięciu tych danych.* <!--br--> Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób opiekujemy się Twoimi danymi osobowymi, możesz też kliknąć w ten <a href='https://sway.office.com/sEZ23eFSuszPSWO7' target='_blank'>LINK</a>.

    loader