DJ-parties @ Prolog 30. FKŻ

FKŻ przyzwyczaił Was, że imprezy DJ-skie są równie ważne, jak koncerty muzyki w synagodze Tempel. Nie mogło więc zabraknąć ich także podczas Prologu 30. FKŻ.

Chociaż nie mogliśmy zaprosić Was ani na Barkę, ani do Alchemii – Wasi ulubienie DJ-e, związani z telawiwskim Tederem (BĘÃTFÓØT, Khen Elmalech i Shiwa Biwa), przygotowali specjalnie dla Was swoje sety, które – mamy nadzieję – pomogły Wam rozkręcić najlepsze domówki w czasie lockdownu!

Prolog DJ-party: BĘÃTFÓØT (IL)

Teder Weekender: Khen Elmaleh i Shiwa Biwa (IL)

Zapisz się do newslettera    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*Wypełnienie tego pola oznacza, że zapisałaś/zapisałeś się na listę odbiorców naszego newsletteru. W ten sposób zgadzasz się na to, byśmy przechowywali Twoje imię i nazwisko oraz adres email. Dzięki temu będziemy mogli informować Cię o tym, co robimy. Przechowujemy je w naszej bazie w bezpieczny sposób, a Ty w każdej chwili możesz zdecydować o zmianie lub usunięciu tych danych.* <!--br--> Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób opiekujemy się Twoimi danymi osobowymi, możesz też kliknąć w ten <a href='https://sway.office.com/sEZ23eFSuszPSWO7' target='_blank'>LINK</a>.

    loader