Program wydarzeńBilety i wejściówkiTransmisje on-lineZapisy wydarzeńSponsorzyPress room

Prolog 30. FKŻ - zapisy wydarzeń

Prolog 30. FKŻ to najdłuższy Festiwal Kultury Żydowskiej w całej ponad 30-letniej historii FKŻ. Z powodu szczególnych warunków, w jakich się odbywa – większość wydarzeń odbywa się jedynie on-line, a inne (te w jesienno-zimowej jego części) odbędą się hybrydowo, czyli zarówno w jak najbardziej realnej rzeczywistości, z udziałem publiczności, ale też równolegle transmitowanych przez internet na cały świat, abyście wszyscy mogli być z nami.

Zapisy wydarzeń udostępniamy Wam bezpłatnie na naszej stronie, abyście mogli wrócić do nich kiedykolwiek będziecie mieli na to ochotę.

W kolejnych zakładkach znajdziecie wydarzenia, które już się odbyły – a premiery wszystkich kolejnych wydarzeń będą dostępne w zakładce ‚Transmisje on-line’ powyżej, jak również na naszym Facebooku oraz kanale YouTube.

Zapraszamy!

zdjęcia: Edyta Dufaj

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

loader