Prolog - strona głównaProgram wydarzeńArchiwum wydarzeńPodsumowanie

Prolog 30. FKŻ - archiwum wydarzeń

Prolog 30. FKŻ to najdłuższy Festiwal Kultury Żydowskiej w całej ponad 30-letniej historii FKŻ. Z powodu szczególnych warunków, w jakich się odbył – większość wydarzeń prezentowaliśmy wyłącznie on-line. Niektóre odbyły się na żywo, ale bez udziału publiczności, ze streamingiem na żywo na naszej stronie, kanale YouTube oraz Facebooku.

Dzięki temu powstała doskonała dokumentacja tej edycji FKŻ – nagrania wydarzeń udostępniamy Wam bezpłatnie na naszej stronie, abyście mogli wrócić do nich kiedykolwiek będziecie mieli na to ochotę.

Zapraszamy!

zdjęcia: Edyta Dufaj, Michał Ramus

Zapisz się do newslettera    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*Wypełnienie tego pola oznacza, że zapisałaś/zapisałeś się na listę odbiorców naszego newsletteru. W ten sposób zgadzasz się na to, byśmy przechowywali Twoje imię i nazwisko oraz adres email. Dzięki temu będziemy mogli informować Cię o tym, co robimy. Przechowujemy je w naszej bazie w bezpieczny sposób, a Ty w każdej chwili możesz zdecydować o zmianie lub usunięciu tych danych.* <!--br--> Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób opiekujemy się Twoimi danymi osobowymi, możesz też kliknąć w ten <a href='https://sway.office.com/sEZ23eFSuszPSWO7' target='_blank'>LINK</a>.

    loader