Kategorie produktów

BILETY NA WYDARZENIA 28. FKŻ

Cennik biletów na wydarzenia 28. Festiwalu Kultury Żydowskiej
informacje o kasie biletowej 28. FKŻ

 

Dokonanie transakcji w naszym sklepie biletowym oznacza zgodę na warunki i  zapisy  REGULAMINU PRZEDSPRZEDAŻY I SPRZEDAŻY BILETÓW .

Po dokonaniu wyboru biletów i potwierdzenie podsumowania zamówienia w koszyku, zostaniecie Państwo przeniesieni na stronę naszego partnera PayU, poprzez którą dokonacie zapłaty za wybrane bilety. Zamówienie oraz przebieg transakcji będą potwierdzane wiadomościami e-mail, wysyłanymi na adres podany przez Państwa przy zakupach.

Po potwierdzeniu otrzymania płatności przez nasz bank (może to potrwać do 3 dni roboczych), otrzymacie Państwo na swój adres e-mail link do biletu w formacie PDF na stronie biletyna.pl Bilet ten należy wydrukować lub ściągnąć na komórkę i okazać przy wejściu.

W razie jakichkolwiek pytań lub trudności prosimy o kontakt  telefoniczny (12 431 15 17) lub mailowy (office@jewishfestival.pl)

Bilety na pozostałe wydarzenia 28. FKŻ (zwiedzania oraz warsztaty) będą dostępne dopiero w kasie biletowej FKŻ, którą otworzymy 16 czerwca 2018 roku.

BILET SPECJALNY – VIP PASS

Jeżeli chcecie Państwo stać się darczyńcami festiwalu i otrzymać identyfikator uprawniający do wejścia na wszystkie wydarzenia 28. FKŻ – zapraszamy do przekazania dotacji na działalność statutową Stowarzyszenia Festiwal Kultury Żydowskiej. Przekazując minimum 1 000 PLN przygotujemy dla Państwa VIP Pass, który zapewni państwo wstęp na wszystkie wydarzenia 28. festiwalu (za wyjątkiem Kolacji Szabatowej organizowanej przez JCC Krakow), a także rezerwację miejsc siedzących w pierwszych rzędach synagogi Tempel. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo tutaj.

Do zobaczenia na festiwalu!

Bilety na niektóre koncerty 28. FKŻ są niedostępne w sprzedaży internetowej. Informacji na temat dostępności biletów udziela kasa FKŻ (tel. 505 398 467, czynny w godzinach otwarcia kasy)

 

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.