Cheder
RekrutacjaO MacherachŻycie MacherówPracownia senioraProgram EKSKontakt

Sponsorzy programu wolontariackiego i poszczególnych projektów

Projekt „The Machers dla Kazimierza – wolontariusze FKŻ w Krakowie działają na rzecz społeczności lokalnej”, realizowany w latach 2014 – 2015, był dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

fio


Projekt „Zmaluj to! Mowie nienawiści mówimy nie. Kraków przeciwko antysemityzmowi”, był realizowany w latach 2014 – 2015 w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

eea_grants fundacja_batorego fundacja_dzieci_i_mlodziezy

 

Projekt programu wolontariackiego FKŻ 'Kultura wolontariatu’ był realizowany w latach 2012-2014 przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

Zniżkowa karta Machera

Karta Machera uprawnia wolontariuszy do zniżek w zaprzyjaźnionych z nami instytucjach – ich ilość ciagle przyrasta.

Na dzisiaj naszymi partnerami są:

 

mnk_tarcza_czarna
cheder-logo_new-czarne   alchemia  kika_logo
Logo_Agrafka logo_barakah_www
logo_bunkier-cafe_www  logo_czajownia_www
  logo_pod-globusem_www  logo_pod-szesnastka_www  undo_logos_mono-01
midrasz

Aktualności

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz wszystkie
Zapisz się do newslettera


    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*

    Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

    loader