Cheder
O Macherach Rekrutacja Co robimy? Pracownia seniora Kontakt

Każdego roku Festiwal Kultury Żydowskiej jest współtworzony przez grupę 60 osób, które żadnego zadania się nie boją, a swoje umiejętności szkolą i wykorzystują w różnorodnych, nieraz zaskakujących, okolicznościach. To Macherzy, wolontariusze FKŻ. Jeżeli chciałbyś sprawdzić się w pracy w międzypokoleniowym i międzynarodowym środowisku, lubisz wyzwania – małe i duże, jesteś ciekaw ludzi, to masz wszelkie zadatki na Machera.

Rekrutacja wolontariuszy na 28. Festiwal Kultury Żydowskiej

Rekrutacja wolontariuszy na nadchodzący festiwal została już zakończona. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. O wynikach rekrutacji poinformujemy wszystkich kandydatów w drugiej połowie marca 2018 roku.

Kluczowe wymagania

♦ pełnoletność
♦ swobodne posługiwanie się językiem angielskim w rozmowie
♦ pełna dyspozycyjność w terminie 23 czerwca – 2 lipca 2018
♦ zainteresowanie kulturą żydowską

Jak to działa?

Rekrutacja Macherów ma dwa etapy:

1. Twój ruch – wysłanie formularza zgłoszeniowego online 
2. Rozmowa z koordynatorami wolontariatu

Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą, aby umówić się na spotkanie – w siedzibie Festiwalu albo na Skype. Spotykamy się po to, aby się lepiej poznać – dowiedzieć się kim jesteś, co lubisz, czego oczekujesz, opowiedzieć w szczegółach jak  wygląda praca Machera. Spotkanie potrwa ok. 45 minut.

Po spotkaniu poinformujemy cię o wynikach rekrutacji.

Co oferujemy?

♦ moc wrażeń!
♦ pracę w międzynarodowym i międzypokoleniowym zespole
♦ program szkoleń i spotkań integracyjnych przygotowujących do pracy podczas festiwalu
♦ bezpłatny wstęp na wszystkie festiwalowe wydarzenia
♦ bezpłatne bilety na wybrane koncerty 28. FKŻ dla znajomych i rodziny
♦ możliwość odbycia praktyk studenckich
♦ ubezpieczenie OC i NNW na czas festiwalu
♦ zaświadczenie o świadczeniu wolontariatu na rzecz FKŻ, a na życzenie – referencje

Jeżeli masz pytania, napisz do nas: themachers@jewishfestival.pl

Do zobaczenia!

Nadchodzące wydarzenia

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

loader