Cheder
Rekrutacja 2024O MacherachŻycie MacherówProgram EKSKontakt

Co robią Machersi wspólnie z FKŻ?

Oprócz pomocy w realizacji kolejnych edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej, wolontariusze w ciągu całego roku nie tylko pomagają nam realizować nasze pomysły, ale mają też szansę wykazać się własną inicjatywą i z naszą pomocą zrealizować swoje własne projekty.

Pracownia seniora

Machersi nie tylko realizują nasze pomysły, ale też mają możliwość sami wykazać się inicjatywą! Pracownia seniora jest tego doskonałym przykładem.

więcej o projekcie

Porządkowanie cmentarza w Jędrzejowie

Z inicjatywy jednej z naszych wolontariuszek – Klaudii Kwiecińskiej – Macherzy uporządkowali teren byłego cmentarza żydowskiego w Jędrzejowie, rodzinnym mieście Klaudii. Wcześniej porządkowali już cmentarze żydowskie w Krakowie.

więcej o projekcie

Zmaluj to!

Projekt realizowany od września 2014 do grudnia 2015 roku, finansowany ze środków EOG w ramach programu „Obywatele dla tolerancji”, którego operatorem jest Fundacja im. Stefana Batorego. Miał on na celu wyeliminowanie mowy nienawiści z przestrzeni publicznej – przede wszystkim antysemickich graffiti, które szpecą mury Kazimierza i Podgórza.

więcej o projekcie

O wszystkich projektach Stowarzyszenia, w tym o tych realizowanych przez Macherów możecie przeczytać tutaj.

Aktualności

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz wszystkie
Zapisz się do newslettera    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*Wypełnienie tego pola oznacza, że zapisałaś/zapisałeś się na listę odbiorców naszego newsletteru. W ten sposób zgadzasz się na to, byśmy przechowywali Twoje imię i nazwisko oraz adres email. Dzięki temu będziemy mogli informować Cię o tym, co robimy. Przechowujemy je w naszej bazie w bezpieczny sposób, a Ty w każdej chwili możesz zdecydować o zmianie lub usunięciu tych danych.* <!--br--> Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób opiekujemy się Twoimi danymi osobowymi, możesz też kliknąć w ten <a href='https://sway.office.com/sEZ23eFSuszPSWO7' target='_blank'>LINK</a>.

    loader

    This will close in 0 seconds