Cheder
RekrutacjaO MacherachŻycie MacherówPracownia senioraProgram EKSKontakt

Co robią Machersi wspólnie z FKŻ?

Oprócz pomocy w realizacji kolejnych edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej, wolontariusze w ciągu całego roku nie tylko pomagają nam realizować nasze pomysły, ale mają też szansę wykazać się własną inicjatywą i z naszą pomocą zrealizować swoje własne projekty.

Pracownia seniora

Machersi nie tylko realizują nasze pomysły, ale też mają możliwość sami wykazać się inicjatywą! Pracownia seniora jest tego doskonałym przykładem.

więcej o projekcie

Porządkowanie cmentarza w Jędrzejowie

Z inicjatywy jednej z naszych wolontariuszek – Klaudii Kwiecińskiej – Macherzy uporządkowali teren byłego cmentarza żydowskiego w Jędrzejowie, rodzinnym mieście Klaudii. Wcześniej porządkowali już cmentarze żydowskie w Krakowie.

więcej o projekcie

Zmaluj to!

Projekt realizowany od września 2014 do grudnia 2015 roku, finansowany ze środków EOG w ramach programu „Obywatele dla tolerancji”, którego operatorem jest Fundacja im. Stefana Batorego. Miał on na celu wyeliminowanie mowy nienawiści z przestrzeni publicznej – przede wszystkim antysemickich graffiti, które szpecą mury Kazimierza i Podgórza.

więcej o projekcie

O wszystkich projektach Stowarzyszenia, w tym o tych realizowanych przez Macherów możecie przeczytać tutaj.

Aktualności

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz wszystkie
Zapisz się do newslettera


    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*

    Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

    loader