KumzitsArtyściProjektyKuratorzyOdbiorcy

Kumzits | Odbiorcy

Na ulicach Krakowa artyści z Berlina, Jerozolimy i wielu innych miast świata pokazali swoją sztukę. Chociaż nie mogli być tutaj osobiście, chcieli zbudować relacje pomiędzy ludźmi, miejscami, opowieściami. I udało im się.

Ale sztuka w przestrzeni publicznej nie miałaby sensu bez odbiorców – bez publiczności. Spójrzmy więc wspólnie na zapis spotkania publiczności ze sztuką w przestrzeni publicznej – nagrania audio i video, zdjęcia, wrażenia spisane na papierze. Zobaczcie wszystko to, czego kuratorzy i artyści nie mogli powiedzieli o swoich pracach.

 

Brałeś udział w którymś z projektów Kumzits? Jeżeli chciałbyś opowiedzieć nam o swoich doświadczeniach i wrażeniach – napisz do nas maila >>>!

Zapisz się do newslettera


    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*

    Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

    loader