KumzitsArtyściProjektyKuratorzyOdbiorcy

Kumzits | Odbiorcy

Na ulicach Krakowa artyści z Berlina, Jerozolimy i wielu innych miast świata pokazali swoją sztukę. Chociaż nie mogli być tutaj osobiście, chcieli zbudować relacje pomiędzy ludźmi, miejscami, opowieściami. I udało im się.

Ale sztuka w przestrzeni publicznej nie miałaby sensu bez odbiorców – bez publiczności. Spójrzmy więc wspólnie na zapis spotkania publiczności ze sztuką w przestrzeni publicznej – nagrania audio i video, zdjęcia, wrażenia spisane na papierze. Zobaczcie wszystko to, czego kuratorzy i artyści nie mogli powiedzieli o swoich pracach.

 

Brałeś udział w którymś z projektów Kumzits? Jeżeli chciałbyś opowiedzieć nam o swoich doświadczeniach i wrażeniach – napisz do nas maila >>>!

Zapisz się do newslettera    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*Wypełnienie tego pola oznacza, że zapisałaś/zapisałeś się na listę odbiorców naszego newsletteru. W ten sposób zgadzasz się na to, byśmy przechowywali Twoje imię i nazwisko oraz adres email. Dzięki temu będziemy mogli informować Cię o tym, co robimy. Przechowujemy je w naszej bazie w bezpieczny sposób, a Ty w każdej chwili możesz zdecydować o zmianie lub usunięciu tych danych.* <!--br--> Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób opiekujemy się Twoimi danymi osobowymi, możesz też kliknąć w ten <a href='https://sway.office.com/sEZ23eFSuszPSWO7' target='_blank'>LINK</a>.

    loader