O Festiwalu Edycje FKŻ Media o FKZ Koncerty FKŻ - video Nagroda FKŻ Projekty Sponsorzy Press room Biuro FKŻ | kontakt

Press room

W tej sekcji znajdziecie Państwo informacje o Festiwalu Kultury Żydowskiej, jak też relacje medialne z poszczególnych edycji FKŻ.

Kontakt dla mediów:
Robert Gądek, tel. 509 850 449,  robert(at)jewishfestival.pl

Media o FKŻ

Każdego roku pojawia się około 300 informacji medialnych o Festiwalu Kultury Żydowskiej – zarówno w Polsce, jak i na świcie.  Mówią i piszą o nas zarówno nasi wierni patroni medialni: Gazeta Wyborcza (regionalna i ogólnopolska), Telewizja Polska TVP2 oraz Polskie Radio, ale też inne media: The New York Times, Jerusalem Post, Haaretz, Israel Hayom, The Forward, Huffington Post, Elle, National Geographic, BBC, Jewish Life TV, Shalom TV i wiele innych stacji radiowych, telewizyjnych, gazet i czasopism.

Wybrane relacje medialne o FKŻ

Materiały dla mediów

LOGOTYP FKŻ został zaprojektowany przez Studio Otwarte w 2013 roku. Odwołuje się on do jednego z najważniejszych symboli żydowskich – Lwa Judy, współcześnie znanego z herbu Jerozolimy.

Logopack FKŻ

Jeżeli potrzebujecie Państwo logotypu FKŻ w innym formacie, niż zamieszczone w logopacku – prosimy o kontakt: robert(at)jewishfestival.pl

PLAKATY FKŻ, podobnie jak cała identyfikacja wizualna festiwalu, są projektowane od 2013 roku przez Studio Otwarte i odzwierciedlają założenia programowe każdej kolejnej edycji.

Wcześniejsze plakaty były rokrocznie projektowane przez zapraszanych artystów, wśród których byli m.in.: Ryszard Horowitz, Lech Majewski, Hakobo, Oded Ezer, Marta Gołąb, Witold Siemaszkiewicz, Piotr Kunce, Olgierd Chmielewski, Andrzej Dudziński, Tomasz Bierkowski i Rafał Olbiński.

 

W celu otrzymania plakatów (pliki jpg lub pdf) z poszczególnych edycji FKŻ – prosimy o kontakt z Robertem Gądkiem: robert(at)jewishfestival.pl lub tel. 509 850 449

 

ZDJĘCIA Z FKŻ udostępniamy bezpłatnie w celach niekomercyjnych, pod warunkiem ich opisania nazwiskiem autora i adresem www festiwalu. Zdjęcia można obejrzeć na festiwalowym Flickr. Udostępnianie zdjęcćw celach komercyjnych odbywa się na zasadach negocjowanych indywidualnie z zainteresowanym.

Akredytacje na FKŻ

Festiwal Kultury Żydowskiej to niezwykła okazja do osobistego doświadczenia współczesnej kultury żydowskiej z całego świata, łamiącej potoczne stereotypy i wyobrażenia. To też unikalna okazja do spotkania tych, którzy wyznaczają kierunki jej rozwoju: artystów, twórców, instruktorów, pisarzy, polityków z całego świata, reprezentujących różnorodne aspekty kultury żydowskiej.

Warunkiem otrzymania akredytacji jest spełnienie warunków opisanych w ‚Warunkach akredytacji’ oraz wypełnienie i przesłanie wniosku o akredytację.

Akredytacje wydawane są imiennie i nie mogą być przekazywane innej osobie.

Warunki akredytacji oraz wniosek akredytacyjny publikujemy na kilka miesięcy przed kolejną edycją FKŻ.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Robertem Gądkiem: robert(at)jewishfestival.pl lub tel. 509 850 449

Aktualności

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz wszystkie
Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

loader