ChederMenuWynajemKontakt

Twoja impreza w Cheder Cafe

Jeżeli podoba Ci się przestrzeń Chederu – możesz zorganizować w nim przyjęcie, czy spotkanie dla swoich przyjaciół i rodziny, albo też szkolenie czy konferencję.

W Chederze gościliśmy już zarówno spotkania biznesowe, szkolenia, jak też świętowaliśmy urodziny, a nawet – śluby i Pierwszą Komunię!

Jesteśmy otwarci na wszelakie sugestie co do aranżacji sali i menu. Do dyspozycji mamy dobry sprzęt nagłaśniający, projektor multimedialny z komputerem i rzutnikiem, dodatkowe stoły i krzesła.

Aby uzgodnić szczegóły wynajmu prosimy o kontakt mailowy cheder.cafe(at)gmail.com lub telefoniczny: 515 732 226

 

Zapraszamy!

Aktualności

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz wszystkie
Zapisz się do newslettera


    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*

    Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

    loader