ChederMenuKontakt

Cheder Cafe specjalizuje się w izraelskich, bliskowschodnich i śródziemnomorskich smakach.

Tylko u nas poznasz smak kawy parzonej w mosiężnym findżanie z przyprawami, ochłodzisz się marokańską herbatą ze świeżą miętą, zjesz hummus własnej produkcji i inne śródziemnomorskie tapasy oraz napijesz się dobrego koszernego wina.

Niezmiennie wysoka jakość kawy gwarantowana jest poprzez częste dostawy świeżej kawy z lokalnej palarni na Kazimierzu.

Kawa ta spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających kawoszy, a nasi barmani są nieustannie kształceni w technikach parzenia kawy.

Menu w Cheder Cafe jest starannie tworzone, współgra z różnymi gustami klientów, dopasowane jest również do pór roku.

Zapisz się do newslettera


    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*Wypełnienie tego pola oznacza, że zapisałaś/zapisałeś się na listę odbiorców naszego newsletteru. W ten sposób zgadzasz się na to, byśmy przechowywali Twoje imię i nazwisko oraz adres email. Dzięki temu będziemy mogli informować Cię o tym, co robimy. Przechowujemy je w naszej bazie w bezpieczny sposób, a Ty w każdej chwili możesz zdecydować o zmianie lub usunięciu tych danych.* <!--br--> Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób opiekujemy się Twoimi danymi osobowymi, możesz też kliknąć w ten <a href='https://sway.office.com/sEZ23eFSuszPSWO7' target='_blank'>LINK</a>.

    loader