32. Festiwal Kultury Żydowskiej | powietrze

Tegoroczna edycja FKŻ odbędzie się pomiędzy 28. czerwca i 2. lipca, a jej tematem będzie kolejny (i ostatni już) z żywiołów – powietrze. Centrum festiwalu będzie tak, jak w poprzednich latach Namiot FKŻ, festiwalowych koncertów posłuchacie głównie w synagodze Tempel, ale też w Namiocie FKŻ, Alchemii, Hevre oraz … na ulicy Szerokiej!

Tak! Edycja FKŻ poświęcona powietrzu to doskonały moment na powrót naszego kultowego, odbywającego się na świeżym powietrzu właśnie koncertu Szalom na Szerokiej! Po trzech latach przerwy odbędzie się on w sobotę, 1 lipca 2023 roku!

Wczesną wiosną podamy Wam więcej informacji o tym, co dla Was przygotowaliśmy, a już w kwietniu rozpoczniemy promocyjną sprzedaż biletów i karnetów na koncerty FKŻ.

Teraz właśnie jest doskonały czas na to, aby stać się mecenasem 32. FKŻ – możecie zrobić to wspierając nas na Patronite, przekazując nam darowiznę on-line, ale możecie też pomóc znaleźć nam sponsora – tutaj znajdziecie ofertę sponsorską – może ktoś z Waszych przyjaciół, znajomych byłby zainteresowany?

Do zobaczenia na Kazimierzu!

29. FKŻ | ZIEMIA 30. FKŻ | OGIEŃ 31. FKŻ | WODA

Aktualności

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz wszystkie
Zapisz się do newslettera    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*Wypełnienie tego pola oznacza, że zapisałaś/zapisałeś się na listę odbiorców naszego newsletteru. W ten sposób zgadzasz się na to, byśmy przechowywali Twoje imię i nazwisko oraz adres email. Dzięki temu będziemy mogli informować Cię o tym, co robimy. Przechowujemy je w naszej bazie w bezpieczny sposób, a Ty w każdej chwili możesz zdecydować o zmianie lub usunięciu tych danych.* <!--br--> Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób opiekujemy się Twoimi danymi osobowymi, możesz też kliknąć w ten <a href='https://sway.office.com/sEZ23eFSuszPSWO7' target='_blank'>LINK</a>.

    loader