OgieńCo w programie?Program wydarzeńSprawozdanie

Zapraszamy do zakupu biletów i pobrania wejściówek na wydarzenia 30. FKŻ. Jeżeli jesteś uczniem, studentem, emerytem lub rencistą i masz dokument to potwierdzający – zapraszamy do zakupu biletu ulgowego. Zwróć uwagę na wersję językową wydarzenia – nie wszystkie są dostępne w języku polskim. 

Jeżeli masz niepełnosprawności i potrzebujesz pomocy, aby dotrzeć na miejsce wydarzenia – skontaktuj się z nami (robert@jewishfestival.pl), a zaaranżujemy wszystko dla Ciebie. 

Bilety na wydarzenia programu towarzyszącego, jak również rezerwacje miejsc na te wydarzenia będą dostępne wyłącznie u ich organizatorów – zgodnie z informacjami przy danym wydarzeniu.

Pamiętajcie, że wydarzenia 30. FKŻ są transmitowane na żywo, tak więc biorąc w nich udział zgadzasz się na pokazanie Twojego wizerunku podczas naszej transmisji. Bardziej szczegółową informację znajdziecie w regulaminie poniżej.

ZAPRASZAMY DO SKLEPU Z BILETAMI lub do skorzystania z aplikacji poniżej

Zakup biletów oraz udział w bezpłatnych wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej oznacza akceptację Regulaminu. Prosimy o zapoznanie się z jego zapisami.Aktualności

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz wszystkie
Zapisz się do newslettera


    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*Wypełnienie tego pola oznacza, że zapisałaś/zapisałeś się na listę odbiorców naszego newsletteru. W ten sposób zgadzasz się na to, byśmy przechowywali Twoje imię i nazwisko oraz adres email. Dzięki temu będziemy mogli informować Cię o tym, co robimy. Przechowujemy je w naszej bazie w bezpieczny sposób, a Ty w każdej chwili możesz zdecydować o zmianie lub usunięciu tych danych.* <!--br--> Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób opiekujemy się Twoimi danymi osobowymi, możesz też kliknąć w ten <a href='https://sway.office.com/sEZ23eFSuszPSWO7' target='_blank'>LINK</a>.

    loader