29. FKŻ Program 29. FKŻ Bilety Press room Regulaminy Przekaż darowiznę Aktualności Transmisje koncertów

Dołącz do darczyńców Stowarzyszenia Festiwal Kultury Żydowskiej

Bycie częścią festiwalowej rodziny może znaczyć nie tylko udział w festiwalowych wydarzeniach, ale również pomoc w ich organizacji – w tym pomoc finansową. Każdy z Was może przekazać na cele statutowe (w tym organizację FKŻ) dowolną kwotę pieniędzy, wykorzystując przygotowany specjalnie w tym celu mechanizm płatności on-line.

Każda kwota jest ważna i pomaga nam zorganizować jak najlepszy FKŻ, ale wpłacając minimum 1 000 PLN, możecie otrzymać od nas w prezencie VIPowską wejściówkę na wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach zbliżającego się 29. Festiwalu Kultury Żydowskiej.

Po linkiem powyżej znajdziecie również regulamin darowizn dla naszego Stowarzyszenia, statut SFKŻ, a jeżeli macie jakiekolwiek pytania – prosimy o kontakt mailowy z Robertem Gądkiem. Płatności kartami płatniczymi oraz kartami kredytowymi są realizowane we współpracy z bezpiecznym systemem płatności internetowych PayU.

Zostań mecenasem współczesnej kultury żydowskiej!

Aktualności

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz wszystkie
Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

loader