27. FKŻ Jerozolima Program 27. FKŻ Bilety info Bilety on-line Press Room Sponsorzy | media | partnerzy Aktualności KONCERTY LIVE Regulaminy koncertów Nagrania wykładów 27. FKŻ

Konferencja prasowa przed 27. Festiwalem Kultury Żydowskiej

Podczas tegorocznej konferencji pasowej będzie można nie tylko zadać Januszowi Makuchowi, założycielowi i dyrektorowi FKŻ wszystkie możliwe pytania dotyczące zbliżającej się edycji festiwalu, ale też skosztować i nauczyć się parzenia unikatowej jerozolimskiej kawy, którą zaparzy Janusz Makuch opowiadając o swojej miłości do Jerozolimy.

Zapraszamy we wtorek, 20 czerwca 2017 roku o godzinie 12.00 do Chederu (ul. Józefa 36, wejście od ul. Jakuba)

 

27. Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie - akredytacje dla dziennikarzy

Akredytacje dziennikarskie uprawniają do wzięcia udziału, w zakresie i na zasadach określonych w Regulaminie, w wydarzeniach 27. edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie.

Akredytacje dziennikarskie na 27. FKŻ są udzielane nieodpłatnie wyłącznie aktywnym zawodowo przedstawicielom mediów ogólnokrajowych oraz lokalnych (prasa, telewizja, radio) delegowanych do obsługi medialnej 27. FKŻ. W innych przypadkach istnieje możliwość zakupu akredytacji w cenie 400 PLN (czterysta PLN).

Złożenie wniosku o akredytację jest równoznaczne z akceptacją zasad określonych regulaminem (dostępny pod linkiem poniżej).

Wypełniony i podpisany wniosek o akredytację (jeden dla każdej osoby, ekipy TV składają wniosek dla każdego członka ekipy z osobna) należy przesłać mailem na adres robert@jewishfestival.pl lub osobiście w biurze Stowarzyszenia (ul. Józefa 36, 31-056 Kraków, pon – pt 10.00 – 16.00).

Akredytacje będą do odbioru w biurze FKŻ od 19 czerwca 2017 roku.

 

regulamin akredytacji
wniosek o akredytację – word
wniosek o akredytację – pdf

Logo Festiwalu Kultury Żydowskiej

Logotyp FKŻ – download z Google disc

Logotyp FKŻ został zaprojektowany przez Studio Otwarte

27. FKŻ - materiały

Inne informacje, wywiady, kontakt dla mediów

Jeżeli macie jakiekolwiek inne pytania, chcielibyście umówić się na wywiad z organizatorami lub artystami FKZ – prosimy o kontakt e-mailowy z Robertem Gądkiem.

Nadchodzące wydarzenia

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

loader