27. FKŻ Jerozolima Program 27. FKŻ Bilety info Bilety on-line Press Room Sponsorzy | media | partnerzy Aktualności KONCERTY LIVE Regulaminy koncertów Nagrania wykładów 27. FKŻ

Zostań mecenasem i współtwórcą 27. FKŻ!

Radość z przeżywania 27. Festiwalu Kultury Żydowskiej może być jeszcze większa! Teraz możecie już nie tylko być uczestnikiem festiwalowych wydarzeń, ale też ich współtwórcą, a nawet mecenasem.

Każdy i każda z Was może przekazać dowolną kwotę na organizację wydarzeń 27. FKŻ: albo ogólnie, albo wskazując konkretny projekt, osobę lub zakres tematyczny, który chcielibyście Państwo wesprzeć.

Poniżej znajdziecie Państwo link do przekazania darowizny on-line (poprzez system PayU), a także regulamin darowizn.

Regulamin darowizn Stowarzyszenia Festiwal Kultury Żydowskiej

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania odnośnie  Stowarzyszenia, naszej działalności i budżetu, prosimy o kontakt z Robertem Gądkiem: telefoniczny pod numerem 12 431 15 17 lub e-mailowy.

Przekazanie darowizny oznacza akceptację zapisów niniejszego regulaminu.

1. Darowiznę na rzecz Stowarzyszenia Festiwal Kultury Żydowskiej można przekazać poprzez system płatności elektronicznych PayU, obsługiwanych przzez firmę PayU, z główną siedzibą w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 182, 60-166, NIP: 779-23-08-495

2. Darowizny przekazywane są w całości na pokrycie kosztów związanych ze statutową działalnością Stowarzyszenia.

3. Darowiznę możecie Państwo przekazać na konkretny projekt / wydarzenie organizowane przez nasze Stowarzyszenie: czy to w ramach dorocznego Festiwalu Kultry Żydowskiej, czy też Chederu, jak również programu wolontariackiego. Możecie również nie określać celu darowizny, a wtedy przeznaczymy ją na jedną z naszych statutowych aktywności.

4. Po zamknięciu naszego roku budżetowego i sporządzeniu rocznego bilansu (do końca marca roku następnego), możemy przekazać Państwu szczegółowy raport z wydatkowania Waszej darowizny. Aby otrzymać taki raport prosimy o informację na adres robert@jewishfestival.pl

5. Prosimy również o informację, czy chcecie Państwo zachować anonimowość, czy też możemy umieścić Państwa imię i nazwisko na liście naszych darczyńców na stronie internetowej.

6. Darowizny przekazywane Stowarzyszeniu maja charakter jednorazowy, a wysokość darowziny jest zależna od decyzji ofiarowującego.

Dane osobowe

7. Wpłacając darowiznę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzebę obsługi darowizny, jak również zgadzasz się na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji dotyczących działań Stowarzyszenia – poprzez newsletter FKŻ, wysyłany poprzez platformę Freshmail. Usługa otrzymywania newslettera jest aktywowana po potwierdzeniu przez ofiarującego chęci otrzymywania newslettera, poprzez kliknięcie na link wysyłany na adres e-mail podany przy dokonywaniu darowizny.

8. Przetwarzane dane osobowe obejmują imię i nazwisko darczyńcy oraz jego adres e-mail (dane obowiązkowe do dokonania transakcji), jak również – w wypadku podania ich podczas transakcji – adres pocztowy oraz numer telefonu (danie nieobowiązkowe).

9. Dane podawane podczas procesu płatności na platformie PayU są przetwarzane przez firmę PayU na zasadach określonych w polityce prywatności firmy i nie są one udostępniane Stowarzyszeniu.

Zwrot darowizny

10. Każdy darczyńca ma prawo zażądać zwrotu darowizny w terminie 7 dni od jej wpłacenia. To na wypadek, kiedy pieniądze trafią do nas przez przypadek. W celu uzyskania zwrotu prosmiy o kontakt na adres robert@jewishfestival.pl

Bezpieczeństwo wpłat

11. Transakcja jest przeprowadzana w systemie PayU, posiadającym niezbędne certyfikaty i zabezpieczenia.

Nadchodzące wydarzenia

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

loader