27. FKŻ Jerozolima Program 27. FKŻ Bilety info Bilety on-line Press Room Sponsorzy | media | partnerzy Aktualności KONCERTY LIVE Regulaminy koncertów Nagrania wykładów 27. FKŻ

Festiwalowa kasa biletowa i centrum informacyjne

Kasa biletowa i centrum informacyjne mieszczą się w namiocie przy ulicy Jakuba, tuż obok festiwalowej kawiarni Cheder.

Można w niej zakupić bilety na wszystkie wydarzenia muzyczne, jak również na warsztaty i zwiedzania oraz pobrać bezpłatne wejściówki na wydarzenia. Nie sprzedajemy biletów na wydarzenia organizowane przez naszych partnerów (są one oznaczone odpowiednio w programie). Należy je kupować zgodnie z informacją w katalogu oraz na stronie www.

 

Godziny otwarcia kasy biletowej:

17 – 23 czerwca: 10.00 – 19.00
24 – 29 czerwca: 8.00 – 17.00
30 czerwca: 8.00 – 16.00
1 lipca: 8.00 – 13.30
2 lipca: 10.00 – 14.00

Dodatkowo kasa będzie czynna na godzinę przed każdym koncertem przed wejściem.

 

Kontakt z kasą i centrum informacyjnym:

+48 794 427 267

wyłącznie w godzinach otwarcia kasy

Można tez skontaktować się poprzez e-mail: bilety@jewishfestival.pl

 

Ważna informacja

W kasie biletowej można płacić wyłącznie gotówką. Przepraszamy za tę niedogodność i jednocześnie informujemy, ze bankomat znajduje się tuż obok kasy biletowej.

Przed zakupem biletów prosimy zapoznać się z Regulaminem.

Regulamin sprzedaży biletów

 

 

Internetowa sprzedaż biletów na koncerty 27. FKŻ

Przed dokonaniem zakupu biletów prosimy zapoznać się z Regulaminem sprzedaży biletów (link poniżej). Akceptacja Regulaminu jest wymagana do dokonania transakcji zakupu biletów on-line. Zakup biletów w Kasie festiwalowej jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu sprzedaży biletów. Regulamin będzie dostępny do wglądu również w Kasie.

Regulamin sprzedaży biletów

Wydarzenia 27. FKŻ będą rejestrowane w formie zdjęć, nagrań video, nagrań audio oraz transmisji internetowych na żywo. Zgodnie z art. 81 ust. 2 pkt 2 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych nie jest wymagana zgoda na wykorzystanie wizerunku osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

Zgromadzone w ten sposób materiały będą wykorzystywane przez Stowarzyszenie w celach promocyjnych oraz sprawozdawczych.

Jak zakupić bilety on-line

W przedsprzedaży dostępne są jedynie bilety na wydarzenia muzyczne 27. FKŻ oraz karnet koncertowy. Bilety na zwiedzania oraz warsztaty będą dostępne jedynie w kasie biletowej, którą otworzymy 17 czerwca 2017 roku.

W celu dokonania zakupu biletów, zapraszamy do naszego sklepu internetowego (link pod przyciskiem poniżej lub prosimy wybrać wydarzenie z listy koncertów). Po wybraniu interesujących Państwa biletów, zostaniecie przekierowani na stronę bezpiecznych płatności on-line PayU. Tam będziecie mieli możliwość wybrania formy płatności.

Na adres mailowy podany podczas zakupów w naszym sklepie otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcie zamówienia, informacje o statusie transakcji, a po jej zaakceptowaniu – e-maile z linkami do ściągnięcia biletów w formacie pdf  ze strony naszego partnera Biletyna.pl. Bilety te można wydrukować lub zapisać w smartfonie i okazać przy wejściu na dane wydarzenie.

SKLEP Z BILETAMI NA KONCERTY 27. FKŻ

 

Bilety dostępne w sprzedaży on-line

Koncert Kantorów
Niedziela, 25 czerwca, godz. 19.00, Synagoga Tempel
200 PLN /100 PLN

kup online

 

Veretski Pass: Poyln
Poniedziałek, 26 czerwca, godz. 19.00, Synagoga Tempel
80 PLN / 50 PLN

kup online

 

Nitai Hershkovits: Time Groove
Poniedziałek, 26 czerwca, godz. 21.00, Teatr Nowy
40 PLN / 20 PLN

kup online

 

Dudu Tassa & The Kuwaitis
Wtorek, 27 czerwca, godz. 19.00, Synagoga Tempel
80 PLN / 50 PLN

kup online

 

Adi Ulmansky
Wtorek, 27 czerwca, godz. 22.00, Klub Alchemia
30 PLN

kup online

 

Paul Shapiro: Shofarot Verses
Środa, 28 czerwca, godz. 19.00, Synagoga Tempel
80 PLN / 50 PLN

kup online

 

Ori Alboher
Środa, 28 czerwca, godz. 21.00, Teatr Nowy
40 PLN / 20 PLN

kup online

 

HEADZ: Heavy Grooves from Jerusalem
Środa, 28 czerwca, godz. 22.00, Klub Alchemia
10 PLN

kup online

Shye Ben Tzur & Rajasthan Express: Junun
Czwartek, 29 czerwca, godz. 19.00, Synagoga Tempel
80 PLN / 50 PLN

kup online

 

Perska Noc – muzyka i jedzenie
Czwartek, 29 czerwca, godz. 21.00, Cheder
60 PLN

kup online

 

Gili Yalo
Czwartek, 29 czerwca, godz. 22.00, Klub Alchemia
30 PLN

kup online

 

Neta Elkayam: Abiadi
Piątek, 30 czerwca, godz. 18.00, Synagoga Tempel
100 PLN / 60 PLN

kup online

 

Teder Weekender: Kraków Meets Tel Aviv
Piątek, 30 czerwca, godz. 22.00, Barka, Bulwar Kurlandzki
10 PLN

kup online

 

Mistrz Leopold i jego uczniowie
Niedziela, 2 lipca, godz. 18.00, Synagoga Tempel
150 PLN / 80 PLN

kup online

 

REO
Niedziela, 2 lipca, godz. 20.00, Cheder
30 PLN

kup online

 

Karnet SYNAGOGA
370 PLN / 210 PLN
Karnet jest ważny na następujące koncerty w synagodze Tempel:
Veretski Pas, Dudu Tassa, Paul Shapiro, Junun, Neta Elkayam

kup online

Przy zakupie karnetu otrzymujecie Państwo kupon upoważniający do 15% zniżki na napoje i posiłki w Chederze.
Posiadacze karnetu mogą zakupić w kasie biletowej bilet na Koncert Kantorów lub koncert Leopolda Kozłowskiego w cenie ulgowej.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów, prosimy o kontakt e-mailowy

Karnet VIP

Karnet VIP to nasz bilet specjalny, który przysługuje osobom, które przekażą Stowarzyszeniu na cele statutowe darowiznę w wysokości minimum 1 000 PLN (jeden tysiąc PLN).

Darczyńcy otrzymują imienną plakietkę VIP, która upoważnia do wejścia na wszystkie wydarzenia biletowane głównego programu 27. FKŻ oraz na wybrane wydarzenia organizowane przez naszych partnerów – JCC Krakow oraz Żydowskie Muzeum Galicja. Wstęp na niektóre wydarzenia (głównie warsztaty i zwiedzania) będzie wymagał wcześniejszej rezerwacji miejsca i potwierdzenia swojej obecności. Posiadaczom biletów specjalnych rezerwujemy miejsca w sekcji VIP podczas koncertów 27. FKŻ (nie dotyczy koncertu Szalom na Szerokiej).

Darowiznę można wpłacić gotówką w siedzibie Stowarzyszenia (ul. Józefa 36, Kraków) lub dokonać wpłaty on-line w systemie PayU.

Przekaż darowiznę na cele statutowe Stowarzyszenia Festiwal Kultury Żydowskiej

Po dokonaniu wpłaty prosimy o e-mail z potwierdzeniem przekazania darowizny. Pod powyższym linkiem znajduje się również regulamin darowizn dla SFKŻ.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, prosimy o kontakt e-mailowy z Robertem Gądkiem.

Cennik biletów

Wydarzenia muzyczne

Pozostałe wydarzenia

Promocje

Przy zakupie dwóch biletów w cenie normalnej na dwa różne koncerty – bilet na trzeci koncert (najtańszy z tych trzech) w cenie ulgowej (promocja obowiązuje tylko w kasie biletowej, nie obejmuje koncertów w Alchemii i Chederze)

Przy zakupie Karnetu Synagoga w cenie normalnej lub ulgowej, bilet na Koncert Kantorów lub koncert Leopolda Kozłowskiego do zakupu w kasie festiwalowej w cenie ulgowej

Z zakupionym Karnetem Synagoga w cenie normalnej lub ulgowej – jednorazowa 15% zniżka na napoje i posiłek w Chederze

Zakupiony karnet na warsztaty kulinarne upoważnia do zakupu w kasie festiwalowej biletu na Ucztę Fani Lewando w promocyjnej cenie 100 PLN

Nadchodzące wydarzenia

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

loader