Program Bilety Press Room Sponsorzy i partnerzy Organizatorzy Przekaż darowiznę Transmisje na żywo

Stowarzyszenie FKŻ oraz biuro festiwalowe

Nad przygotowaniem i realizacją kolejnych edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej, a także nad działalnością Chederu i programu dla wolontariuszy czuwa Biuro FKŻ, które działa pod auspicjami Stowarzyszenia Festiwal Kultury Żydowskiej.

Janusz Makuch, dyrektor FKŻ

Założyciel festiwalu oraz jego dyrektor. Za organizowanie FKŻ otrzymał wiele nagród w Polsce oraz za granicą, m.in. Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, nagrodę im. Ireny Sendlerowej oraz dyplom Ministra Spraw Zagranicznych za promocję Polski w świecie.

Katarzyna Wydra, zastępca dyrektora

Absolwentka Turystyki na AWF i Zarządzania Kulturą na UJ. W FKŻ pracuje od 1999 roku i zajmuje się zarówno programowaniem i produkcją, jak też logistyką FKŻ.

Robert Gądek, zastępca dyrektora

Skończył Polonistykę na UJ oraz Arts Management Training Initiative Scotland. W biurze festiwalowym od od 2005 roku zajmuje się koordynacja działań promocyjnych, fundraisingiem oraz produkcją festiwalu.

Paweł Kowalewski, menadżer programowy

Ukończył warszawski Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina oraz Tel Aviv University. W biurze FKŻ pracuje od 2011 roku, zajmując się programowaniem oraz działalnością Chederu.

Aleksandra Ziętek, menadżer wolontariatu

Ukończyła zarządzanie kulturą na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2013 roku związana z festiwalem jako wolontariuszka, od 2016 roku odpowiada za koordynację całego programu wolontariackiego.

dr Alicja Głuszek, fundraising manager

Wykładowczyni Instytutu Amerykanistyki UJ. Współpracę z FKŻ rozpoczęła w 2002 r0ku jako wolontariuszka, a od 2015 roku zajmuje się fundraisingiem.

Księgowość 26. FKŻ

Maria Bobrowska – Główna Księgowa
Elżbieta Woch – Samodzielna Księgowa
Klaudia Czaja – Księgowa

dziewczyny-www-fot-szymek-makuch

Koordynacja 26. FKŻ

Joanna Antonik, Joanna Banaś, Jowita Bożek, Marta Bryś, Bartosz Dittmar, Jacek Dymel, Barbara Forczek, Marek Grochowski, Paulina Kowalska, Szymon Makuch, Michał Niedźwiedź, Małgorzata Olek, Marcin Rajek

Cheder

Sabina Francuz – Szef Kuchni, Agata Kurdybanowska – Menedżer
Justyna Bilik, Brygida Gacek, Joanna Jarosz, Klaudia Kuznowicz, Alan Lendo, Paweł Malinowski, Olga Olszewska, Katarzyna Ormaniec, Bartosz Porszke, Aleksandra Stefańska, Małgorzata Stefańska, Małgorzata Wolska

Macherzy - wolontariusze 26. FKŻ

Edyta Awdziejczyk, Alicja Barć, Magda Bodziony, Sebastian Brejnak, Olga Brewka, Anna Brożek, Natalia Cervantes, Joanna Chojnacka, Anna Ciszek, Anna Czamara, Eugeniusz Daszewski, Katarzyna Dłużniewska, Natalia Dobrowolska, Anita Fidyka, Max Finkel, Estera Florek, Maren Franz, Agata Gajak, Edyta Gawlak, Anastasia Grinman, Cornelia Hinterberger, Wojciech Huk, Joanna Jaceniuk, Michał Jaczyński, Emilia Jeziorowska, Roksana Kaczmar, Sylwia Kapela, Maria Kistowska, Karolina Krakowiak, Agnieszka Królikowska, Ewelina Kubacka, Natalia Kuźniar, Klaudia Kwiecińska, Lara Lepie, Diana Lieske, Aleksandra Majka, Kamila Marciniak, Barbara Masiulaniec, Grzegorz Mikunda, Katarzyna Możejko, Riccardo Nobile, Julia Paluch, Agnieszka Paterak, Natalia Piotrowska, Louise Plumhoff, Olga Pohl, Katsiaryna Rakovich, Anna Sekuła, Maiia Serhienko, Christina Siegert, Dorota Skwarczewska, Marcelina Solińska, Natalia Stanisławska, Avinoam Stillman, Maryla Shlyk, Miriam Winiarska, Dawid Wolak, Małgorzata Wolska, Magdalena Zboś

Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej - informacje

Misją Stowarzyszenia jest prezentowanie i promowanie współczesnej kultury żydowskiej tworzonej na całym świecie, a przez to eliminowanie antysemityzmu i tworzenie środowiska sprzyjającego rozwojowi społeczności żydowskiej w Polsce. Stowarzyszenie realizuje tę misję poprzez organizację dorocznych edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej, całorocznego programu w Chederze oraz poprzez realizowanie całorocznego programu rozwoju wolontariatu – The Machers.

Władze stowarzyszenia

Zarząd
Janusz Makuch – Przewodniczący
Anna Jędrocha – Sekretarz
Marek Grochowski – Skarbnik

Komisja rewizyjna
Małgorzata Walczak
Dorota Szlenk-Dziubek
Krystyna Sowińska

Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej
ul. Józefa 36, 31-056 Kraków

NIP: 676-20-55-190
REGON: 350806019
KRS: 0000168258

Bank:
Raiffeisen Bank Polska S.A. Oddział Kraków
ul. Armii Krajowej 18, 30-150 Kraków

Numer rachunku (IBAN)
PL 78 1750 1048 0000 0000 0318 1348
SWIFT code:
RCBWPLPW

Dokumenty Stowarzyszenia

Aktualności

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz wszystkie
Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

loader