Cheder
ProgramBiletyPress RoomSponsorzy i partnerzyOrganizatorzyPrzekaż darowiznęTransmisje na żywo

Motywem przewodnim tegorocznej, 26. edycji FKŻ będzie Diaspora – a więc żydostwo na wygnaniu.

Wypędzenie / Exile / Galut / Exodus – te pojęcia to nie tylko część żydowskiej tożsamości, ale i jedno z najważniejszych doświadczeń współczesnego świata.
Powód do refleksji albo niepokoju,
a na pewno – powagi.

 

Stąd oprawa graficzna 26. FKŻ: chropawa, techniczna i surowa. Nobliwy złoty kolor, charakterystyczny dla FKŻ, został zestawiony z monochromatycznymi zdjęciami artystów, ostrzegawczym, jaskrawym oranżem oraz czarną, mocną typografią.

Koncepcję oprawy graficznej 26.FKŻ oraz projekty wszystkich materiałów festiwalu – plakatów, programu, materiałów promocyjnych i informacyjnych oraz strony www – przygotowało Studio Otwarte.

26_126_3_126_2_126_526_6

Zapraszamy na Kazimierz!

więcej informacji o 26. FKŻ
Zapisz się do newslettera


    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*
    Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

    loader