Cheder

Album Rodzinny to fotograficzna opowieść o Kazimierzu i jego mieszkańcach w oparciu o prawdziwe rodzinne zdjęcia.

Projekt Album rodzinny jest akcją zbierania i katalogowania zdjęć z Kazimierza, uchwycenia go jako miejsca codziennego życia, działania, dorastania, przeżywania miłości i rozstań, bójek i zabaw dziecięcych, codziennych sprawunków i rozmów, spotkań i zachwytów. Chcemy wykleić album Kazimierza Krakowskiego fotografiami z jego życia, które trwało i trwa nadal na wielu poziomach i w różnych czasach. 

Chcemy stworzyć fotograficzną opowieść o rzeczywistości Kazimierza w oparciu o prawdziwe fotografie amatorskie, rodzinne. Włączcie się do akcji i podzielcie się fotografiami z życia Kazimierza. Pokażmy jego życie – różnorodne i niezwykłe.

Więcej informacji o projekcie, regulamin projektu czy formularz zgłoszeniowy znajduje się na Tumblr:

Album rodzinny

Regulamin projektu

Formularz zgłoszeniowy

Projekt realizowany przez The Machers FKŻ - wolontariuszy Festiwalu Kultury Żydowskiej w ramach projektu dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

FIO_MPiPS_logo1

Partnerem projektu jest Muzeum Historii Fotografii, a patronem medialnym – Krakowski-Kazimierz.pl

Zapisz się do newslettera


    Wybierz język newslettera

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach marketingowych i handlowych. <!--br--> Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. <!--br--> Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. <!--br--> Zostałem poinformowany o możliwości wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także o tym, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).*

    Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej, z siedzibą w Krakowie (31-056), ul. Józefa 36. Oświadczam, że dane podałem dobrowolnie i zastrzegam sobie prawo dostępu do udostępnionych przez mnie treści, ich poprawiania oraz usuwania

    loader