Facebook
Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie
Jak co roku festiwalowe koncerty oraz 'Shalom na Szerokiej' będą dostępne na żywo w internecie i na smartfonach oraz tabletach. Jeżeli nie możecie być z nami w Synagodze Tempel - towarzyszcie nam on-line!
+ więcej
Dbamy nie tylko o wysoki poziom artystyczny koncertów, ale również o Państwa bezpieczeństwo. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem koncertów w synagodze Tempel oraz z praktycznymi informacjami zamieszczonymi poniżej.
+ więcej
Dzisiaj rusza program towarzyszący 25. FKŻ. Przygotowują go nasi partnerzy - JCC Kraków, Muzeum Żydowskie Galicja, MOCAK, Międzynarodowe Centrum Kultury oraz Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. Zapraszamy!
+ więcej
Cały rok pracujemy nad przygotowaniem programu FKŻ. Jest to program w zupełności autorski - zobaczcie wiec, co każdy z nas, autorów festiwalu ma Wam do polecenia. Oto nasze rekomendacje!
+ więcej
Piękny, mądry film o ważnych sprawach i trudnych czasach - 'Ida' - polski laureat Oscara, będzie gościem 25. FKŻ, a to za sprawą naszego partnera - Poczty Polskiej S.A.wydawcy znaczka pocztowego. Będzie go można zakupić również u nas podczas trwania 25. FKŻ.
+ więcej
czytaj wszystkie
Za dwa miesiące rusza 25. Festiwal Kultury Żydowskiej. Ale w kwietniu i maju mamy dla Was w Chederze kilka pięknych wydarzeń, które przygotują Was do Festiwalu.
+ więcej
The Machers zapraszają na warsztaty kreatywne z Natalią Martini, autorką projektu Bronowickiego Archiwum Społecznego, która pokaże nam jak samodzielnie stworzyć społeczne archiwum fotograficzne.
+ więcej
Ruszamy z nowym programem! Przed nami 6. urodziny Cheder Cafe. A w marcu - cykl bardzo ciekawych wydarzeń różnej maści.
+ więcej
czytaj wszystkie
^ powrót