Facebook
Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie
Zapraszamy na internetowe transmisje z koncertu 'Szalom na Szerokiej'. Dla odbiorców w Polsce będą one dostępne jedynie na stronie Narodowego Instytutu Audiowizualnego, koproducenta transmisji. Za granicą - na platformie AJC TV. Zapraszamy! A już w niedzielę o 23.00 relacja z koncertu w TVP2! Zapraszamy!
+ więcej
Już w najbliższą sobotę zapraszamy od godziny 18.00 na największy koncert muzyki żydowskiej - Szalom na Szerokiej. Zobaczcie, którędy będzie można wejść na koncert, które ulice będą zamknięte dla ruchu pieszych, a także zapoznajcie się z regulaminem koncertu.
+ więcej
Jak co roku festiwalowe koncerty oraz 'Shalom na Szerokiej' będą dostępne na żywo w internecie i na smartfonach oraz tabletach. Jeżeli nie możecie być z nami w Synagodze Tempel - towarzyszcie nam on-line!
+ więcej
Dbamy nie tylko o wysoki poziom artystyczny koncertów, ale również o Państwa bezpieczeństwo. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem koncertów w synagodze Tempel oraz z praktycznymi informacjami zamieszczonymi poniżej.
+ więcej
Dzisiaj rusza program towarzyszący 25. FKŻ. Przygotowują go nasi partnerzy - JCC Kraków, Muzeum Żydowskie Galicja, MOCAK, Międzynarodowe Centrum Kultury oraz Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. Zapraszamy!
+ więcej
czytaj wszystkie
Za dwa miesiące rusza 25. Festiwal Kultury Żydowskiej. Ale w kwietniu i maju mamy dla Was w Chederze kilka pięknych wydarzeń, które przygotują Was do Festiwalu.
+ więcej
The Machers zapraszają na warsztaty kreatywne z Natalią Martini, autorką projektu Bronowickiego Archiwum Społecznego, która pokaże nam jak samodzielnie stworzyć społeczne archiwum fotograficzne.
+ więcej
Ruszamy z nowym programem! Przed nami 6. urodziny Cheder Cafe. A w marcu - cykl bardzo ciekawych wydarzeń różnej maści.
+ więcej
czytaj wszystkie
^ powrót