Facebook
Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie
Radosnej Chanuki! Hag Chanuka Sameach!
+ więcej
Po wielkim sukcesie imprezy didżejskiej w Tederze w Tel Awiwie, teraz czas podbić San Francisco. Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu, jak spędzić tegoroczną Chanukę - jedźcie z nami do Kalifornii - tam pod hasłem 'From Poland with Beat" robimy imprezę DJ-ską w Hillel at Stanford. A na deser - chanukowa potańcówka w Chederze. Takiej tanecznej Chanuki Kalifornia i Kazimierz jeszcze nie widziały! Pięknie dziękujemy Ministerstwu Spraw Zagranicznych i Miastu Kraków.
+ więcej
Być Macherem to samo dobro! Można współtworzyć największy na świecie Festiwal Kultury Żydowskiej, działać w Chederze, brać udział w różnorakich akcjach na rzecz społeczności lokalnej i nauczyć się bardzo wielu nowych rzeczy - bo wolontariat FKŻ trwa cały rok! Dołączcie do grona Machersów - wszechmogących wolontariuszy FKŻ!
+ więcej
Od listopada rusza kolejna odsłona programu w Chederze. Zapraszamy na warsztaty, koncerty, spotkania oraz imprezę didżejską - no i na okrągło na jedyną taką kawę w Krakowie - parzoną w findżanie!
+ więcej
28 października otwarta zostanie wystawa główna Polin - Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Głównym elementem uroczystości jest koncert plenerowy, którego współorganizatorem jest FKŻ - odbędzie się 28 października o godzinie 19.00 na skwerze przed muzeum. Zapraszamy!
+ więcej
czytaj wszystkie
Stwórzmy razem Album Rodzinny - fotograficzną opowieść o Kazimierzu w oparciu o prawdziwe rodzinne zdjęcia! Włączcie się do akcji i podzielcie się fotografiami z życia Kazimierza! Spotkanie organizacyjne: 17 grudnia 2014, godz. 18.00.
+ więcej
Zapraszamy na chanukowe warsztaty nowego designu żydowskiego. 18 grudnia, czwartek, godz. 18.00
+ więcej
Raphael Roginski wraca do Chederu ze swoim najnowszym projektem muzycznym. 28 listopada, godz. 20.00
+ więcej
czytaj wszystkie
^ powrót