Facebook
Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie
Przygotowania do jubileuszowej edycji FKŻ trwają pełną parą. Jednym z projektów, jakie przygotowaliśmy dla Was, Waszych przyjaciół, dla Kazimierza - będzie publiczna Czytelnia. Zapraszamy Was do współtworzenia jej księgozbioru - 30 maja w Chederze będziecie mogli przekazać nam książki, którymi chcielibyście podzielić się z innymi. Zapraszamy!
+ więcej
Muzyka - dobra muzyka - była od początku wizytówką krakowskiego Festiwalu Kultury Żydowskiej. Jubileuszowa edycja połączy współczesne brzmienia i najważniejsze naszym zdaniem projekty z minionych 24 edycji FKŻ.
+ więcej
23 maja wieczorem rozpocznie się Święto Tygodni, czyli Szawuot, obchodzone na pamiątkę ofiarowania Mojżeszowi Tory na górze Synaj. Radosnego Szawuot!
+ więcej
19 maja w telawiwskim klubie Rothschild 12 odbędzie się wielka impreza promocyjna 25. FKŻ. Podczas wieczorno-nocnego jamu zagrają najlepsi muzycy izraelscy, a nasi genialni przyjaciele: Kutiman, Shai Tsabari, Uri Brauner Kinrot, Ahuva Ouzeri, Shlomo Bar i wielu wielu innych! Zapraszamy - wstęp wolny!
+ więcej
Bilety na koncerty 25. FKŻ w synagodze Tempel, w Chederze, a także karnety: Synagoga, Off i Classic są już dostępne w internetowej przedsprzedaży! Możecie również zakupić bilet VIP, który zapewni Wam wstęp na wszystkie wydarzenia jubileuszowej edycji festiwalu. Zapraszamy!
+ więcej
czytaj wszystkie
Za dwa miesiące rusza 25. Festiwal Kultury Żydowskiej. Ale w kwietniu i maju mamy dla Was w Chederze kilka pięknych wydarzeń, które przygotują Was do Festiwalu.
+ więcej
The Machers zapraszają na warsztaty kreatywne z Natalią Martini, autorką projektu Bronowickiego Archiwum Społecznego, która pokaże nam jak samodzielnie stworzyć społeczne archiwum fotograficzne.
+ więcej
Ruszamy z nowym programem! Przed nami 6. urodziny Cheder Cafe. A w marcu - cykl bardzo ciekawych wydarzeń różnej maści.
+ więcej
czytaj wszystkie
^ powrót