Facebook
Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie
Każda edycja festiwalu jest mocno obecna i komentowana w mediach zarówno polskich, jak i zagranicznych. O 24. FKŻ napisano ponad 300 razy. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi informacjami.
+ więcej
Niedaleko od 'Judy' Pila Peleda, podczas 24. FKŻ powstał drugi festiwalowy mural, tym razem autorstwa izraelskiego kolektywu Broken Fingaz. Inspiracją jest twórczość wybitnego artysty art nouveau Maurycego Liliena, a mural podziwiać można na kamienicy przy pl. Bawół 3
+ więcej
Zapraszamy do obejrzenia koncertów 24. FKŻ z synagogi Tempel - są one cały czas dostępne na stronie naszego partnera - AJCTV oraz w playerze poniżej - zapraszamy do oglądania!
+ więcej
24. edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie to kolejna nowoczesna prezentacja tego, co we współczesnym świecie żydowskim najważniejsze. Jest to też rekordowa edycja, jeżeli chodzi o Wasz udział w wydarzeniach festiwalowych. W samym tylko koncercie 'Szalom na Szerokiej' uczestniczyło ponad 20 tysięcy osób!
+ więcej
24. edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej przeszła już do historii, choć mamy nadzieję, że pozostawiła w Was niezatarte wspomnienia i emocje, które wystarczą Wam aż do kolejnej, 25. edycji w przyszłym roku. Dziękujemy Wam wszystkim: publiczności, artystom, wolontariuszom, sponsorom, dziennikarzom, partnerom, patronom, przyjaciołom za to, że z Waszą pomocą i przy Waszym wsparciu udało nam się pokazać piękno i różnorodność kultury żydowskiej! Dziękujemy!
+ więcej
czytaj wszystkie
^ powrót