Facebook
Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie

 

24. edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej przeszła już do historii, choć mamy nadzieję, że pozostawiła w Was niezatarte wspomnienia i emocje, które wystarczą Wam aż do kolejnej, 25. edycji w przyszłym roku. Dziękujemy Wam wszystkim: publiczności, artystom, wolontariuszom, sponsorom, dziennikarzom, partnerom, patronom, przyjaciołom za to, że z Waszą pomocą i przy Waszym wsparciu udało nam się pokazać piękno i różnorodność kultury żydowskiej! Dziękujemy!
+ więcej
Kulminacja 24. FKŻ, czyli 7-godzinny koncert 'Szalom na Szerokiej' - największa scena żydowska na świecie, a kto na niej zagra?
+ więcej
Już w najbliższą sobotę zapraszamy od godziny 18.00 na największy koncert muzyki żydowskiej - Szalom na Szerokiej. Zobaczcie, którędy będzie można wejść na koncert, które ulice będą zamknięte dla ruchu pieszych, a także zapoznajcie się z regulaminem koncertu.
+ więcej
Izraelski kolektyw Broken Fingaz z Hajfy stworzył podczas 24. FKŻ nasz drugi festiwalowy mural. Na elewacji kamienicy przy placu Bawół 3 powstał przepiękny mural nawiązujący estetyką do twórczości Maurycego Liliena - wybitnego artysty art neuveau. Mural ozdobił ścianę boczną kamienicy należącej do rodziny Bosaków, która mieszkała na Kazimierzu od 1633 roku.
+ więcej
Koncerty festiwalowe możecie również oglądać w internecie - albo na naszej stronie, albo bezpośrednio na stronie naszego partnera - AJCTV
+ więcej
czytaj wszystkie
^ powrót